درباره ما

شرکت برین سازان داهی با شماره ثبت 359 ، از سال 1381 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت در سال 91 با بکارگیری اساتید دانشگاهی و همکاری با دانشگاه های برتر کشور در زمینه پژوهشی گام بسیار بزرگی در جهت کمک به پژوهش در کشور نهاد. از جمله گام های مهم در این زمینه به برگزاری کنفرانس های معتبر علمی تخصصی و همکاری با نهاد های بین المللی مانند IEEE می توان نام برد. این شرکت در سال 96 با همکاری چند موسسه خارج از کشور موفق به دریافت پورتال iThenticate جهت بررسی سرقت ادبی مقالات و اسناد شد و هم اکنون افتخار دارد با چندین دانشگاه معتبر کشور در زمینه بررسی مقالات و پایان نامه همکاری می نماید.

دانشجویان و محققان عزیز که مایل به ارائه مقالات خود در ژونال های سطح بالای بین المللی هستند ، می تواند با عضویت در سامانه از تمامی قابلیت های وب سایت iThenticate استفاده نمایند. دقت داشته باشید که تعرفه ثبت نام در سامانه نسبت به تعرفه بین المللی آن بسیار کم تر می باشد. اما شما می توانید از 100 درصد قابلیت های آن سامانه استفاده نمایید.

در پایان ما پذیرای نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهتر شدن این سامانه هستیم. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل سامانه به آدرس customer@ir-ithenticate.com برای ما ارسال نمایید.