تصویر

آماده سازی گزارش به صورت آنلاین کمتر از 5 دقیقه

تهران ، مرکز پژوهش های آزاد

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات سامانه کراس چک

ثبت نام شما در این سامانه به این معنی است که شرایط و ضوابط قید شده در این صفحه را با دقت مطالعه کرده و پذیرفته اید.

امنیت حساب کاربری

حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد. در صورت سواستفاده از حساب کاربری توسط افراد دیگر که به دلیل سهل انگاری کاربر جهت حفظ و نگهداری پارامترهای ورود به حساب کاربری رخ دهد، مسئولیت آن بر عهده خود کاربر است.

حفظ ، نگهداری و امنیت اسناد بارگزاری شده

این پایگاه خود را ملزم می داند که تمامی موارد امنیتی جهت عدم سواستفاده های احتمالی را رعایت کند. با عین حال کاربر ملزم است نهایتا بعد از گذشت 3 روز اسناد بارگزاری شده خود را از این پایگاه حذف کند. پس از این زمان این پایگاه مسئولیتی در قبال اسناد کاربر نخواهد داشت.

شارژ حساب کاربری

کاربر مکلف است به تعداد نیاز خود اعتبار از سایت خریداری کند. در صورت عدم استفاده اعتبار باقیمانده، اعتبار ایشان پس از گذشت یکسال به صورت خودکار حذف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد. هر چند این پایگاه سعی می کند اعتبار اکانت ایشان را تا حداکثر زمان ممکن نگهداری کند.
همچنین امکان بازگشت هزینه برای اعتبارات خریداری شده از سایت نمی باشد.

کسر اعتبار

با هر بار آپلود مقاله/سند یک اعتبار از کاربر کسر شده و کاربر می تواند گزارش سند خود را به صورت آنلاین از سایت دریافت کند. هر گونه اشتباه از جمله بارگزاری اشتباه سند و ... بر عهده کاربر بوده و این پایگاه مسئولتی در قبال اشتباهات کاربر در این زمینه ندارد.
همچنین این پایگاه مسئولیتی در قبال بارگزاری فایل های تکراری ندارد و به تعداد دفعات بارگزاری (هر چند اسناد تکراری) اعتبار ایشان به همان میزان کسر خواهد شد.

ارائه خدمات

خدمات این پایگاه ممکن است با توجه به تحریم های احتمالی ایالت متحده آمریکا تغییر یابد. لذا کاربر مکلف است در سریعترین زمان ممکن از اعتبار خود استفاده نماید.

زمان ارائه گزارش

به طور پیشفرض فایل های بارگزاری شده، در حدود کمتر از 5 دقیقه پردازش شده و کاربر می تواند گزارش خود را دریافت کند. این زمان کاملا بسته به پایگاه اصلی iThenticate داشته و گاها پیش آمده که گزارشات با تاخیر پردازش شوند. کاربر در هر لحظه می تواند آخرین وضعیت پردازش گزارشات را از طریق لینک زیر ببیند
https://turnitin.statuspage.io/
در صورت عادی بودن شرایط سیستم ، گزارش معمولا در همان زمان 5 دقیقه آماده می شود.
این پایگاه مسئولیتی در قبال تاخیرات بوجود آمده از سمت پایگاه اصلی ندارد.

پیمایش به بالا